29- Famoussa Kone

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Ağustos 2015, 08:46:49

« önceki - sonraki »

Raqua55

Kone çok iyi mücadele etti.Ligin ikinci yarısındaki katkısı tartışılmaz inşallah seneyede bizle devam eder

samsunsporlu1994

Futbol takım oyunu ancak ligde kalmamızda Kone'nin katkısı tartışılmaz.

Atakumlu

Ayaklarına sağlık kara çocuk ... Rakibimiz olacağın maçlardan önce K.Kart görmen dileğiyle ...

samsunsporlu1994

Göztepe lige çıkarsa bize gelebilir.

cakir55

Seneye ister miyim düşünmek gerek ama yarım dönem verdiği katkı büyüktü gerçekten .

brigand

İyi ki gelmiş devre arası. Hayır gelmediğini düşünüyorum da. Kimle nasıl hırpalayıp gol bulacaktık acaba ?

Shane_Falco

Önümüzdeki sene olsun mu olmasın mı bende bilmiyorum. Eğer ki kanat oynayacaksa daha etkili adamlardan yanayım. Ama bi yandan da Lumu, Zola gibi yabancıları görünce elindekinin kıymetini bilmeli insan diyorum.

Sezonun ikinci yarısı özellikle de ikinci yarıdaki ilk 10 hafta çok iyiydi. Ligde kalmamızda payı büyük. Geleceği konusunda Göztepe'nin play-off durumuda önemli. Bekleyip göreceğiz...

mehmet yılmaz

Yerine mesela bir Pote bir Ayite bir M'Billa bulabileceksek gitsin tabii ama katkısı büyüktü. İyi ki gelmiş devre arasında.

s_uzunkaya

Seneyede bizde olacağına inanıyorum. bizi seviyor ve bizde onu seviyoruz. düşmediysek kone sayesinde düşmedik....

celebi

birde bencilik huyunu bıraksa güzel olacak

brigand

Alıntı yapılan: celebi - 24 Mayıs 2017, 08:10:32
birde bencilik huyunu bıraksa güzel olacak

Yaşlandıkça bırakır abisi : )

Karabudun

Yerine adam alınacağına yanına adam alınmalı.

celebi

Sadece Samsunspor

Goztepe lige cikti. Koneyi daha oynatmazlar. Ya kira yada bonservisle alabiliriz

Mert

En çok kalmasını istediğim oyuncudur.Göztepe süperlige çıktı kadrolarında düşünmezler artık ve bize gelme ihtimali yüksek.