29- Famoussa Kone

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Ağustos 2015, 08:46:49

« önceki - sonraki »

Ayberk

Aynı şeyi bininci kez falan yazacağım ama bu adam ileri uç oyuncusu değil kesinlikle. Kanat olabilir ama golcü olarak işe yaramaz daha net bir golcüye ihtiyacımız var. Beni yanıltır inşallah

Ollivanders

İleri uç forvetinden ne anladığınıza göre değişir . Kone kanat falan oynayamaz . Konenin arkasında ve sağında solunda etkili adam olup top getirse koneden çok iyi forvet olur . Serkan aykut da mücadeleci değildi ama geldiğini yazıyordu . Taraftarımız gerçekten acımasız .

beşnumara

Bence musanın çok kötü performansından dolayı yuhlama oldu. Musanin sahada ne yaptığını bilen varsa bize de anlatsın.
Konenin kesilmesi için ondan çok iyi Çok güçlü oyuncu olması lazım. Ilk haftalar itibariyle gayet iyi ama haftalar geçtikçe ofoedu ve ekigho karakter ayarı verirse o zaman sıkıntı yaşarız.

Ayberk

Serkan Aykut, Gekas, Cenk vb net vuruşları olan bir oyuncu izlenimi yok. Dolayısıyla "golcü" olarak tanımlamam ben. Yanında o tarz bir forvet olsa evet 2.forvet olarak faydalı olabilir, buna katılırım. Ama yanında oynayanlar da ekigho alperen veya ersel olacak mevcut kadroda. Bu oyuncular da zaten "golcü" değil. Ofoeduyu saymadım evet çünkü çizgiye yakın oynadığında takımı ileriye taşıyor kesinlikle kanatta görev almalı. Ofoeduyu ortaya hapsedince musa ile kanattan bindirmeye çalışıyoruz o da olmuyor.

cem 55

ads maçında atılan 3 goldede bi şekilde kone nın etkisi var ilk golde musa ya arapasını atan 2.golde ofoeduya kafa ile asist yapan 3.goldede frikigi kazandıran adam kone.ilk yarıda cok net bi gol pasıda mehmet çakır a cıkarttı ama o kaçırdı ilk maçında daha ne yapması gerekiyo bu adamın fizik olarak biraz hantal dogru ama geçen sene dogru düzgün maç oynamamış bu adam bence futbolu biliyo topla bir anda hızlanıyo   ve biraz antreman ıle  çok daha  faydalı olacagı kanısındayım bence dogru transfer kone

Ollivanders

Alıntı yapılan: NeverMind - 25 Ağustos 2015, 12:46:52
Ümit özat musa aydını alırken trübünden yuhalama çıktı yanlış tercihden dolayı sanırım herkez koneyi bekliyordu.

Artı olarak Samsunspor menfaatleri için babamı bile tanımam ilerleyen haftalarda kırılma maçlarında kone ile ilgili dediklerimi tekrrar gözden geçirisin.

Bunu bana yazdıysan kimse samsunspor konusunda babasını tanımıyor zaten burda . Musa aydının bırak sahadan alınma tercihini sahaya ilk 11 de çıkma tercihi yanlıştı . Onu yuhalayanlar da kötü performansından dolayı yuhaladı .

Koneyi ilerleyen zamanlarda göreceğiz . Onun bunun kazmalıklarını gördük de ayaklarına bu denli hakim ve kısa alanda patlaması olan adama sabır göstermeyeceğiz öyle mi ? Kusura bakmayın ekighonun oldugu sahada kone de bal gibi futbol oynar

Ayberk

Ha abi kıyas ekigho değil zaten :)
Benim derdim forvetimizin Gekas Abdülkadir Adilovic Mbilla gibi son yıllarda kafamızı rahat ettiren tipte bir oyuncu olması. Kone inşallah bunlardan daha iyi olur sene sonu bonservisini alabilmek için mücadele veririz. Ben o tarzı görmedim sadece. Ekighoyu kimseyle kıyas tutmam zaten o ayrı bir kategori.

SSKLA

kimseyle polemiğe girmek istemediğim için gerçek görüşlerimi yazmayacağım ama sadece şunu diyeyim alperen bu adamdan daha yararlı bi oyuncu ve daha yararlı top oynuyor

nomak55

Bana kalırsa top saklama özelliği olan bir forvet ki böyle bir oyuncunun arkasındaki üçlüyü oynatma kabiliyeti daha iyi olacaktır. Bizim takımın en önemli silahının ofoedu olduğunu göz önünde bulundurursak oyuna ofoeduyu iyi sokuyor iyi pozisyon hazırlıyor. Bence çok yararlı olacaktır. Topla rakip arasına vücdunun koyuyor top saklıyor adam hatta bi pozisyonda iki kişiyi geçip şutta çekti. Konuşuyoruz da adama pozisyon hazırladılarda %100 lük golmü kaçırdı. Yada pas atması gerekn yerde pasmı atmadı ne bekliyorsunuz Allah aşkına bi ronaldo bi messi mi bekliyorsunuz. Adilovic top süremiyordu 15 gol attı diceksiniz ikinci sezon yerlerde süründü şimdi piyasada yok. Önce takım olmalıyız.

Ollivanders

Koneyi bir maçlık performansı ile eleştiriyorsunuz da siz hiç birinci ve ikinci goldeki gibi golu hazırlayan paslar gördünüz mü ? Sadece pozisyon hazırlamayla kalmayacak bunu ilerleyen haftalarda göreceğiz .

Bence cidden haksızlık ediyorsunuz . Son dönemde Samsuna gelen ayağına en hakim futbolcu

SSKLA

Alıntı yapılan: Serpico - 26 Ağustos 2015, 12:35:15
Koneyi bir maçlık performansı ile eleştiriyorsunuz da siz hiç birinci ve ikinci goldeki gibi golu hazırlayan paslar gördünüz mü ? Sadece pozisyon hazırlamayla kalmayacak bunu ilerleyen haftalarda göreceğiz .

Bence cidden haksızlık ediyorsunuz . Son dönemde Samsuna gelen en ayağına hakim futbolcu

inşallah öyle olur ama zamanında bunların aynısını ivanov içinde demiştim bence biraz gözde büyüme olayı var ama hayırlısı

Atakumlu

Bir maçla ne eleştirelim ne göklere çıkaralım ...
İnşallah çok başarılı olur ve kazanan Samsunsporumuz olur ...

Ayberk

Aferim la kone sen hep at golleri ben sana golcü değil lafımı her hafta yerim sorun yok

55.hakan

Golden ziyade çok koştu resmen dili çıktı ama hakkını verdi aldığı paranın.

orucreis

İnşallah bu seneki bitirici forvetimiz olur,fizik gücünü iyi kullanıyor mücadeleden kaçmıyor.Attığı golde de güzeldi önünü tamamen boşalttı