29- Famoussa Kone

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Ağustos 2015, 08:46:49

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Elinden geleni yapıyor takım için. Takımın hücum gücüne katkısı çok büyük. Helal olsun.

Sadece Samsunspor

Son dk yine bencillik yapti Adile verse goldu. Eskidende bu ekighoyla oynardi adile vermezdi hic. Yere dusunce mecbur Hasana verdi. Etkilisin gol atiosun ama bencil olma!

cakir55

Kone yetenek olarak o kadar kısıtlı bir oyuncu ama çok çalışıyor bu emeğinin karşılığını alıyor bir şekilde. Devam eder inşallah gollere.

5trawberry

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Şubat 2017, 15:51:09
Son dk yine bencillik yapti Adile verse goldu. Eskidende bu ekighoyla oynardi adile vermezdi hic. Yere dusunce mecbur Hasana verdi. Etkilisin gol atiosun ama bencil olma!

umar ekigho olmasin o

Kaya

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Şubat 2017, 15:51:09

Adile topu gönderirken top ayağına dolandı. Bence artık bencillik olayını aşmış takım için gerekeni yapan bir oyuncu oldu Kone.

Maçın Hasan ile birlikte en iyi oyuncusu. En uçta oynadığında ne kadar etkili olduğunu göstermiş oldu.Ayrıca sadece en önde oynayıp top beklemek yerine köşelere kaçtı ortasahaya gelip top aldı verdi. Yapılması gereken ne varsa yaptı tebrik etmek lazım.

Sol Açık

Geçen sezondan daha iyi. Bize ilaç gibi geldi...

fanatik samsunsporlu

İlkinde adil ofsayttaydi.sonrada kone nin ayağı dolandı

emre

Ligdeki durumumuza itiraz ediyor adam, resmen savaşıyor. Nazar değmesin beklediğimden daha da iyi.

mehmet yılmaz

Bizden başka bir takımda bu kadar iyi olur mu bilmiyorum ama ben beğeniyorum Kone'yi. Faydalı. Gol de atıyor. Aferin kavruk uşak :)

Musti

2.Abdülkadir Özgen vakası  8)

oguz_5528

Gerçekten sahada dövüşüyor kara boğa ..çok seviyoruz devam et ..Hasan ile birlikte takımın en iyisi..

sadece55

Koneyi almasaydık 2. yarı hiç ümidimiz olmazdı. Keşke diğer yabancı transferlerinde Türkiye de oynayan tanıdık yabancılardan yapsaydık.

muzaffer4

3.gol de yıka yıka gitti :D

ngonge

93.dakikada o ne mücadeledir. Hayran bıraktı.

özkan

Bencillik olayını aşmış şu ana kadar gordüğümüz oyunu ile.Kesinlikle uç forvet oyuncusu ama yokluktan kanatta kalıyor hala.İnşallah boyle devam eder.