? - Sezer Özmen

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Ocak 2015, 21:22:39

« önceki - sonraki »

ngonge

Süper ligden gleen bir takım kiralar, bize gelmez artık, sanmam.

seyf55

Kalsa çok iyi olacak bir isim

ask55

Tribun Dergi

Beşiktaş altyapısında yetişen, geçen sezon Samsunspor'da oynayan Sezer Özmen, Belçika 1.Lig takımı Royal Mouscron Perwelz'e transfer oldu.

orucreis

Kalsa on numara olurdu ama gitmesi doğal. Yıllardır futbolcuya piyasa yaptırıp gönderiyoruz.Önceleri bu sezon bitsin,daha iyi olcaz,şansımız yaver gitmedi,tüpcünün oyunları falan filan dedik ama artık basamak takımı olmak dokunuyo

bayfa55

08 Temmuz 2015, 10:22:46 #64 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2015, 10:28:57 bayfa55
Bizim için büyük eksiklik İnşallah yeri dolar. Kulüpteki belirsizlik yüzünden Avrupayı tercih ettiği söyleniyor.Erkut Tutu ve yönetimi kendilerinde beklenmeyecek şekilde kötü yönetim örneği gösteriyorlar.

Mert

Sezerin fiyat yükseltme politikası olabilir mi acaba bu istanbuldaki görüşmeler.Kimisi kalacak diyor kimisi gidecek diyor.Ama benim tahminim sezer bu takımda kalacak.

beşnumara

Alıntı yapılan: Mert - 08 Temmuz 2015, 12:45:34
Sezerin fiyat yükseltme politikası olabilir mi acaba bu istanbuldaki görüşmeler.Kimisi kalacak diyor kimisi gidecek diyor.Ama benim tahminim sezer bu takımda kalacak.

Alakası yok mert. Geçen sezon yurt dışı imkanı olmuş rize bırakmamış. Bu sefer bonservisi elinde ve yine aynı imkan var. Bize gelmeyecekse bu ligde bir takıma da gitmesini istemem. Gitsin yurt dışına. Hayırlısı olsun.

özkan

bizim için Karabük,osmanlı,urfa,kayseri gibi paracı takımları bekletti sezer,ama bizim çok iyi işi bilen sportif ekip akıl edipte adama bir dönüş bile dönmediler.yazıklar olsun.1 yıllık sözleşme daha yapılacak denilmiş ama adama dönemmişler.e sen öyle yaparsan,klüp içine onun bunun adamlarını alırsan mbillada gider ofoeduda gider,sezerde gider.

Erkut tutu iyisin hoşsun,kötü günlerin adamısın ama ,iyi vaziyette bence saçmalıyosun.elindeki bu 3 adamı kaybetmeyecektin..Mbillayı kaçıran i....yi,şu an ofoeduyu pazarlayan ismi lazım değil kanıtı olmayan gerçekler bunlar kağıt üzerinde olmadığı için bunlara dikkat edin be kardeşim söyledik size şuna şuna dikkat edin diye.

cakir55

Tribun Dergi @tribundergi  16 sn.16 saniye önce
Metz kulübü Sezer Özmen'in sözleşmesini feshederek takımdan gönderdi.

Şimdi değilse ne zaman

s_uzunkaya

piyango gibi... bonservissiz sorunsuz sezer. ohhh miss... gönlüde bizde kaldıydı bildiğim kadarıyla. bu sezeride alamazsak hiç bişi alamayız!!!!

Duško Milinković

Sezer ile Oğuzhan aynı bölge değilmi? Sezer gelirse oyun sistemimiz de bir değişiklik olur mu?

ugrass

sezer stoper oguzhan solbek

55_OrHaN_55

Göztepe peşine düşmüş, fazla ümitlenmeyelim derim.  :(

55(tuncay)55

yönetim elini çabuk tutsun yeter önunda gönlü bizden yana

özkan

sezer öyle Göztepe gibi klüpler için bizi satacak adam değil.Yeterki biz makul seviyelere çıkabilelim.yarım sezon 250 ye evet der sezer.