Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kemal tokak suanki haliyle değil mücahit'i tuna'yı bile kesemez.

cembaba

Ben en çok bazı çorbacılardan kurtulduğumuza seviniyorum. Erkut Tutu'nun emniyet ile arası çok iyi. Bedava biletin de önüne geçmişti. O yüzden çok iyi oldu. Takıma ekstra motivasyon ve kaynak da sağlayacağı aşikar. İnşallah tekerrür eder başarısı ve Süper Lig'e çıkarız.

beşnumara

Başarı gelmesi için erhan altın ile en gec Altınordu maçı sonrası yollarimizi ayırmamız lazım. Yoksa gecirecegimiz her gün kayıptır bizim için.

samuray

hayırlı olsun tutu inşallah ona verilen destek sözleri tutulur ve de devre arası iyi bir hoca ve gönderilecek futbolcular alınacak futbolcular iyi bir taköviyeyle takıma tekrar ivme kazandırır birde şu pasolig bilasından kurtulursa türk futbolu seyirciyle çoşarız samsunsporun en büyük desteği seyircisiydi iz kalpar gibi bi hocayla bile bu büyük seyircimizle süper lige çıkmıştık yine tutuyla keşke devam ettirilseydi tıkımı süper lige çıkarmış bi yönetim alaşağı edildi inşallah tutuu yeni yönetimle birlikte tekrar çıkarız süper lige hiç bir şey için geç kalınmış sayılmaz yeterki bi seri yakalayalım devre arası takviyeyle ve maddi sorunların çözülmesiyle şaha kalkar samsunsporumuz

Musti

Futbolculara olan ödemeleri hallettikten sonra ilk işi Erhan Altın'ı gönderip ikinci yarı başlamadan takımın başına yeni bir hoca getirmek olmalı.

heryerdesamsunlu

artık yok iktidar destekli şu destekli bu destekli diye eleştiri yapmayacağım para gelsinde nereden gelirse gelsin millet aldı başını gitti biz hala ptt de sürünüyoruz.malum kulup t.s nin geçen sene kasımda kulüplerine 6 milyon dolar bağışlanmış açıkladılar normal bir paramı kimin bağışladığı bellimi bu işler kara parayla yürüyor maalesef gelsinde nereden geliyorsa gelsin .Ama bunu sadece takım için söylüyorum şahsi hayatımızda harama geçit yok haram lokma yemedik yemeyiz.tezatlar ülkesiyiz

beşnumara

İlk isiniz erhani göndermek olsun. O adamın Altınordu maçına bile çıkmaması lazım.

heryerdesamsunlu

jean

Artik bu kulube surekli gelir lazim gelir olsunki baskan adaylarida cogalsin

ask55

baskana tek sorum var ; ismi erkut mu ? erkurt mu ?

beşnumara

Levent ÖCAL

Yarım asırlık çınarın 50. yaşını Süper Ligde kutlayacağız inşallah.  :holey:

ramcQ_55

41 milyon borc var deniyor tamamda 8,9 milyon lirada futbolculara borc var deniyor 41 milyonun içindemi yoksa dışındamı anlamadın ...?

sadece55

Ben Ofosudan kalan borç bugün itibariyle ödendi.Personel maşları da yarın için yatırılacakmış.Mevcut Futbolcuların alacakları da Ocak başında yatırılacağı söyleniyor.Kulüpte en azından bir hareket başladı

55.hakan

Samsunspor'da Devir Teslim

Samsunspor'da eski yönetim görevini yeni yönetime bıraktı.
Samsunspor'da cumartesi günkü kongrede kulüp başkanlığına seçilen İsmail Erkurt Tutu ve yönetim kurulu eski yönetimden yetkileri devraldı. Eski başkan Mehmet Pank ile eski ikinci başkan Recep Hun bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısına gelerek hem yeni yönetime başarılar dilediler hem de yetkilerini devrettiler.

Personele Bir Aylık Maaş
Futbolcu kadrosundaki ekonomik sıkıntıları aşmaya çalışan Erkurt Tutu yönetimi, bir yandan da aylardır tek kuruş maaş alamayan personelin sıkıntısını gidermek için uğraşıyor. Personelin birikmiş alacaklarının bir aylık kısmının yarın hesaplarına yatırılacağı bildirilirken, Ben Ofosu'dan kalan borç da bugün itibarıyla ödendi.

kaynak : http://www.haberexen.com/samsunsporda-devir-teslim-831033h.htm