Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

Kaya

O kadar aptal bir yönetim ki, hafta sonu evinde hezimete uğramış takım taraftarını haftaiçi eski statta maratona almayıp kapalı tribünde Alpay'ın arkasına pimi çekilmiş bomba gibi bıraktılar.

Nereden bakarsan bak elinde kalıyor.Bir tane mi akıllı iş beceremezsiniz.

Shane_Falco

Açıkcası her şeyi kötü yaptıkları kısmına katılmıyorum. Evet kendilerinde para yok eli avuçları bir yere bağlı ama bir şekilde kulübün mali durumunu topladılar, topluyorlar. Personel maaşlarında da aksaklıklar oluyor ama daha dün Uğur Boral, Fink, Serdar Özkan gibi adamların içinde bulunduğu topluluğa 1,5 milyon lira ödeme yapılmış.

Bu işin tabi ki bir de sportif tarafı var. Maalesef ki o kısımda bir önceki gelişleri kadar başarılı değiller. Zaten şu istifa eden teknik direktörü bırakmama olayında sadece Hüseyin Kalpar'da başarıya ulaştılar. Sonrasında gelen Ümit Özat, Engin Korukır ve Alpay'da bu olay olumlu sonuçlanmadı.

İstikrar hocaya güvenme vb olaylar güzel ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Alpay Özalan gerçekten kötü bir hoca. Maalesef ki bir türlü doğru hoca seçiminde bulunamıyorlar...

özkan

Rüştüyle ikinizin validen yediği fırça yeter heralde adam olmanıza..

bayfa55

Twintowers ve son model araba güzel değil mi? Samsunspor başkanlığı çok tatlı geldi. Hiç bırakmak istermisin!!!

eprianu

Sen Allahın bir lütfusun  >:(

Lusage

Sıra sana geliyor. Az kaldı.

ata55

Alıntı yapılan: bayfa55 - 24 Eylül 2017, 21:02:59
Twintowers ve son model araba güzel değil mi? Samsunspor başkanlığı çok tatlı geldi. Hiç bırakmak istermisin!!!

ölse bırakmaz sahtekar yandaş

orucreis

Yeter da artık 3 maymunu oynama

özkan

Asil ve yedek listenin toplamının 4de 1,5 una yakını metrocu tayfa galip bunları izliyor inceden.Bi bokları olmasa bırakıp giderlerdi.O bok neyse temizlemeden gitmez bunlar

yirmiuc

Bazen kiziyorum ama dinledigimde hak veriyorum. Insallah basarili olur.

brigand

Ben bilmiyor muyum 400.000 Euro'ya futbolcu almayı diyorsun ama gerçekten bilmiyorsun başkan bu işi. Tutamadığın Kone veya o tarzda iki tane adam yeterliydi koca sezona. Önde şansa yapılmış Ayite transferi ile beraber bu takımı taşırlardı. Senden kimse 15 milyon Euro'luk takım kurmanı istemedi. Her mevkiye yıldız al demedi. Samsunspor'un menfaati ise ufakçılık yapma, at pazarlığına girme, iki nokta adam istedi. Takım şuan 1.Lig'in gediklisi, vazgeçilmezi, değişilmezi görüntüsünde. Bu ligde kaldıkça küçülüyoruz, daralıyoruz. Senin dediğin o ferahlıklara ulaşmamız hayal oluyor.

Samsunsporlu başkan dedik, taraftarın yanında ol, tarafsa bu takıma gönül verenlerin tarafını tut istedik; sen en büyük düşmanımız gibi davranıyorsun. Takım geçen sene yine taraftar sayesinde ligde kaldı, sen daha iki hafta geçmeden sırtını döndün, dilini yuttun. Üstüne kalktın taraftarı susturmak için saçma sapan işlere girdin. Bunca olaydan sonra gönül almaya bile çalışmadın. Borç ödedin eyvallah ama hala bazılarının pis sopasını ucundan tutuyorsun, yeri geliyor yalana ortak oluyorsun.

Sezon sonu bıraksaydın bu taraftar yine eyvallah çeker ''bizi en son lige çıkaran başkan'' olarak anardı seni. Şimdi binlerce kişinin tribünden uzak kalmasının en büyük sebeplerinden birisin. Yönetim kurulunla birlikte yazık ediyorsun başkan, hem kendine hem de taraftara yazık ediyorsun.

mehmet yılmaz

Eğer Samsunsporluysa...
Yapamıyor, başaramıyor ve faydalı olamıyorsa istifa etmeli. Bu kadar açık.
Şampiyon yaparken kazandığı bütün kredisini, sempatisini yitirdi çoktan.

eprianu

Tesislerde, stadyumda "Yönetim İstifa" diye bağıranları susturmak için görevlendirdiğin çorbacılara ne kadar verdin ben onu merak ediyorum.

GurbetciFanatik

NOT edin biryere.
Bunun derdi Milletvekili olmak yada baska bir mevki AKP partisinde. Samsunsporu resmen kullaniyor.

Sadece Samsunspor

Vali Osman Kaymak

Samsun bunu haketmiyor çok kötü bir oyun oynadılar maalesef birşeyler yapılması lazım artık onu yönetici arkadaşlara sorun biz destek olmak istiyoruz ama top oynayacak biz değiliz onlar oynayacak bunu teknik direktör yönetim değerlendirmesi lazım ama biz Samsunspor'u her halükarda destekliyoruz yenildiler diye bırakacak halimiz yok ama Samsun dinamikleri de her zaman söylüyoruz buna dikkat etmeleri lazım ümitlerimiz var yenildik diye pes edecek halimiz yok