Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

Lusage

Bu adamı bir ben beğeniyorum galiba :) Üstüne koyarak devam ediyor.  >l<

mehmet yılmaz

Vasat; halı sahaların aranan adamı olabilir. Fazlası yok.

özkan

abi nasıl üstüne koyuyor,daha topu ayağına koyamıyor her gelen topu sektiriyor kontrol sıfır ekstra yok bunun gibi 500 tane adam bulmak çok zor olmaması lazım.

altunay

hasan cok kosabilir ama bizim takımda oynıcak oyuncuı değil onun yerine safa serbest denene bilir daha yararlı olur en azından

ngonge

Hasan'!ı bir de Kalpar'ın falan eline verin bakın nasıl oyuncu çıkıyor. Kumaşı sağlam, biraz güçsüz, en büyük handikapı lige yabancı olması. Yaşı da genç bence üzerinde durulması gereken bir oyuncu. Geçen yıl kadroda olsaydı Adnan'ların Turgay'ların olduğu yerde fark yaratırdı.

korayxyz

Hasan Kılıç bu ligde her takımın ilk 11'inde olması gereken bir oyuncu. Mücadeleci, sürekli basan, koşan bir adam. Biraz top tekniği zayıf ama bu takımda her türlü oynamayı hak ediyor :evet:

Integral

türkiye'ye yavaş yavaş alışıyor. oynadıkça daha iyi oluyor.
bulup getirene helal olsun.

55.hakan

Mücadelesi iyi ama son maçlarda topu hızlı ve akıllı kullanmayıp adam kaçırmaya başladı.Bence artık yedek görme zamanı geldi.

GökhanÇağlar

Umut vadediyor, daha iyi olacaktır.

Lusage

Başka bir konuda Hollanda'dan geldi. Buranın adamları defans yapmayı bilmez dedim. KSK maçında beni haklı çıkardı. Yediğimiz golde topa müdahele etmesi gerekirken kaleci gibi kale ile top arasına girip açı kapatmaya çalıştı.  :(

Sadece Samsunspor

Fizigini gelistirmeli bence

Kaya

İlk oynadığı maç ile son oynadığı maç arasında büyük fark var.

Ligin ikinci devresinde takımın en iyilerinden olur.

qunqor55

Raqua55

Karşıyaka maçında bence biraz hareketlendi devam gelir inşallah

orucreis

Bu cocukta is var ogreniyo yavas yavas ama yanlis hocadan ogrendigi icin biraz zaman alir