20 - Safa Serbest

Başlatan berusa55, 06 Ağustos 2014, 17:02:31

« önceki - sonraki »

berusa55

sadece55

Bu sene bir süpriz çıkarabilir.En azından Hakan Arslan kadar oynar diye düşünüyorum.

lucarelli

Canakkaledeyim, dardanelsporla oldukca ilgili bir arkadasima sordum iyi seyler soyledi. Gecen sene sakatlanana kadar cok iyiymis. Is yapar diyor.

seyf55

Uğur Yıldız

Neden kadroda yoktu merak ediyorum?

Musti

Orta sahadan hücuma süpriz koşular yapan elimizdeki tek adam-dı.

eprianu

Adiloviç'in satılması, Safa'nın lig maçlarında yeterince şans bulamadan kiralık verilmesi...
Erhan Altın'dan inciler devam ediyor  :-\

Akyol

Erhan Altın şaka mısın?

nomak55

Ulan arkadaş adam bursa maçında forvet oynattın süperde oynadı adamı niye oynamtıyor niye denemiyor anlamıyorum sanki forvet bolluğu var takımda

beşnumara

Fethiyeye gitti devre arası.

Kaya

Yeni transfer etkisi olur inşallah. İdman fotolarında görünüyor. Fethiye'de kiralandıktan sonra 8 maç oynamış.

korayxyz

01 Temmuz 2015, 03:37:46 #11 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2015, 08:50:24 korayxyz
Burada (Fethiyede) herkes sövüyordu maçlarda. Birçok maçta yedekti, ilk 11'de çıktığı maçlarda da oyundan alındı sürekli. Bir alt ligde bile, bu durumda olan bir futbolcudan bize fayda gelmez. Hiç mi hiç umut bağlamayalım.

usare

Sefa yı kupa maçlarında izledik kumaşı iyi. Kiralık olduğu için orayı benimseyememiş, kendini verememiş olabilir. Bence Eren'in yerine çok rahat oynayabilirdi ya da Recep'in. Hocanın kurbanı oldu. İyi bir kamp bize iyi bir futbolcu daha kazandırabilir..

Stoper

2. lig takımlarından Orduspor ile 3 yıllık anlaşma sağlamış.
Samsunspor onun için zirve oldu. 26 yaşında , 10 sene alt liglerde dolaşır.