28 - Ali Zorlu

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2014, 18:19:31

« önceki - sonraki »

germencisse

17 Temmuz 2014, 18:19:31 Son düzenlenme: 26 Ekim 2014, 15:30:09 brigand
Tam adı: Ali Zorlu

Doğum tarihi: 18 Şubat 1990 (24 yaşında)

Doğum yeri: Giresun, Türkiye

Mevkii: Orta saha

Gelidiği Kulüp: Adanaspor

Ayakları yere sağlam basan ve  ön libero oyuncusundan beklediğimizin fazlası olan bir oyuncu. Camiamıza hayırlı olsun

Gorkem

atalanta8

orucreis

hayırlı olsun inşallah

beşnumara

Haber gazetesinin haberine göre Samsunspor hayaliymis. Sizin haberciliginizi de muhabirlerinizi de...
Bana göre 2B topcusu. Giresun düştüğü sene boşuna düşmemis. Ön liberoda erdemin rezil dönemleri ve ali zorlu.
Zafer Ali'den iyidir. İnşallah bu sene zafer toparlar da aliye ihtiyac kalmaz. Ha olur da tahmin ettiğimin dışında çıkarsa özrümüzü de dileriz.

grsnlu28

Cok duz bir oyuncu aldiniz.Ekstra hic bir ozelligini gormedim ben bizde oynarken.Bizdeyken tek artisi bu adami joker gibi sol bek,sag acik,orta saha,defans her tarafta oynatabilmemizdi.

ask55

desene bir turgay gitti bir turgay geldi..

seyf55

inşallah fayda sağlar

ngonge

Kulübeye alternatif gibi görünüyor. Kötü oynayıp da Erhan Hoca gençler yerine onu 11'de oynatırsa sıkıntı.

Aslankaya

daha önce futbolu bıraktım diye tweet atmış.
erhan altın istedi,yönetimde aldı.takıma katkısı olur inşallah. ngonge'nın dediği gibi olursa erhan altına iyi sallanır.
geçen sezon adanaspor da 14 maça çıkmış.6-7 maç ilk 11
orta sahaya nokta transfer beklerken kağıt üstünde vasat bir transfer gerçekleşti,maliyeti düşük,ucuz,erhan altının tanıdığı bildiği isim neler yapacak bakalım.

AlıntıGenç oyuncu sakatlığından dolayı futboldan koptuğunu açıkladı ( 19.11.2012  )

Adanaspor'un büyük umutlarla aldığı genç orta saha oyuncusu Ali Zorlu'nun akşam saatlerinde attığı tweet bomba etkisi yarattı. Ali Zorlu akşam saatlerinde "FUTBOLU BIRAKTIM" tweet'i attı.

Bu tweet üzerine Adanaspor taraftarlarının art arda gönderdiği tweetler sonucunda Ali Zorlu bu kez"SAKATLIĞIMDAN DOLAYI FUTBOLU BIRAKTIM, KİMSEDEN BİRŞEY ALMADIM AKSİNE ÇOK VERDİM O YÜZDEN GÖNLÜNÜZÜ FERAH TUTUN, KİMSENİN HAKKINI DA YEMEDİM" tweet'i ile bir kez daha futbolu bıraktığını dile getirdi.

http://www.sadeceadanaspor.com/haber/adanaspor_1/ali-zorludan-futbolu-biraktim-tweeti/1012.html

Kaya

Orduspor ile oynanan hazırlık maçında 90 dakika oynayan tek oyuncuydu.

Tecrübesi ve sakin oyunuyla sağ bekte oldukça iyi gözüktü.Görünen tek alternatifsiz mevkimiz solbek pozisyonunda da AhmetBurak cezalı ya da sakat olduğunda oynayabileceğini gösterdi.

cezayir55

Ali zorlu futbolu iyi bilen oyuncu olduğunu gösterdi muratı keser o bölgede canberkle kapışır top kullanma özelliği canberkten çok daha iyi

beşnumara

Bence sag bekte gerçek mevkii ön liberodan daha iyi oynar.

55.hakan

Bugün en beğendiğim oyunculardandı.Geldiğinde şüphem vardır açıkçası umarım böyle devam eder.

orucreis

bugün iyi oynadı umarım daha iyilerini gösterecektir