10 - Serdar Eylik

Başlatan Stoper, 15 Temmuz 2014, 23:03:23

« önceki - sonraki »

sadece55

Bir sakatlık durumumu var ki?

özkan

Evet beynı ayaklarına hukmetmıyor

ngonge

Hocanın üzerine düşmesi gereken bir oyuncu, hemen gözden çıkartılacak boş bir oyuncu değil. Son 20 dakikalarda bir şekilde monte edilmesi lazım.

orucreis

Az idmandan sonra çalışsın kendini kanıtlasın bedavaya forma vermesin artik hoca. Kesik yemesi işe yarar hırslanır diye düşünüyorum

özkan

Ulan adının geçtiği ortamda bıle sana verilen bonservis aklıma geliyor bı kere daha yuuuuh dıyesım gelıyor.400 bın edermısın la sen !

sadece55

Ne bonservisi  Serdara bonservis bedeli ödendiğini sanmıyorum ?

beşnumara

Seni bi daha 18e alan hocanın suratına tükürürüm. Sen yokken biz daha huzurluyuz.

orucreis

Birisi şu balerini devre arasında göndersin pardon biri dedim bizim yönetimimiz yokki göndersin .:.:.

Stoper

Buna bir de bonservis parasi verdik.Erhan Altin'in kazigi,CV'de yazan Galatasaray'dan dolayi birkaç takim daha dolasir ama sonu Serkan Calik gibi 2.lig beyaz grup olur.Şuan ki haliyle hali saha topçusu.

sadece55

Böyyük Topçu Serdar bey.

maviay55

Boş koşuyla golü attın sevinmiyosan sevinme ne el kol hareketi yapıyon taraftara artis bugüne kadar ne oynadın  al_sana

Akyol

Sanki 3 kişiyi geçip çatala taktın topu birde daha ne yapayım diye taraftara atarlanıyosun! Musa Sinan'ın attığı tırnak olamazsın aslancık...

Sadece Samsunspor

lan kamil 2 maç oynadın kime artislik yapıyorsun. at golünü sevin. taraftarla uğraşma. uğraşanların sonu belli 2.lig b ye gidersin

vanlioglu

yemin ediyorum yarın koyarım kapının önüne
gamsız, gereksiz adamın teki.

kamuri

futbolun dılı bır ortak devre arasında gıt artık