4- Fatih Kılıçkaya

Başlatan germencisse, 03 Ağustos 2013, 14:10:00

« önceki - sonraki »

samuray

hayırlı olsun geçen sezon 22 maç oynadığına göre istikrarlı gibi sağbek te de görev yapması artısı bende stoperde ercanın oynamasını çok istiyorum bu kalparın kolay kolay gençlere şans vereceğini sanmıyorum ama inşallah bizi yanıltır kalpar

GökhanÇağlar

Benim de adını ilk defa duyduğum bir oyuncu, hakkında hiçbir fikrim yok. Hayırlı olsun.

BigBadMama5552

Hayırlı uğurlu olsun, İnşallah başarılı olur...

twitter

geçen yıl erciyes'te yedek düşünülmesine rağmen 20'ye yakın maça çıkmış sadece 1. lig'de.

ben ercan'ın yedeği değil, ercan'ın fatih'in yedeği olacağını düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Erciyeste 20 maca cikmis ismini ilk defa duyuyorum bnde ilgnc o kdr tkip ediorz. Hyrli olsun

Kaya

Oyun olarak bildiğimizden değilde kim gelirse gelsin Ercan gibi bir değerin önünün kesilmesinden korktuğumuz için Ercan diyoruz bence...

Benim uzun zaman izlediğim Ercan bu ligde çıkar çatır çatır oynar.Fatih de iyi bir yedeği olur inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun.

germencisse

Kendisi bu lig için kalıplaşmış stoperlerden ancak Cemil gibi çok olumlu bir patlama beklemeyin,Ercan iyibir fizik ile kampı kapatırsa alternatifi olur..

minci

Kalpar özellikle stoper istediğine göre bizim Ercan'ı pek gözü tutmadı  sanırım. Ayrıca orada oynayabilecek Turgay da var. Buna rağmen stoper istedi. Bana göre gelen adam Ercan ya da Turgay'dan iyi değil. Umarım ben yanılırım.

Serkan

cezayir55

başka kim var idmanda  yeni var mı

sadece55

Alıntı yapılan: minci - 04 Ağustos 2013, 14:44:00
Kalpar özellikle stoper istediğine göre bizim Ercan'ı pek gözü tutmadı  sanırım. Ayrıca orada oynayabilecek Turgay da var. Buna rağmen stoper istedi. Banay göre gelen adam Ercan ya da Turgay'dan iyi değil. Umarım ben yanılırım.

Bence turgaydan iyi olmayacak stoper yoktur bu ligte

samsun 55

hacettepeli

bu adam sağlam bir defansa benziyor Cemil le birlikte iş yaparlar.

80lerden

Duran toplarda erciyese kazandirdigi goller mevcuttu. Yararli olacaktir.

Cheregi

Alıntı yapılan: minci - 04 Ağustos 2013, 14:44:00
Kalpar özellikle stoper istediğine göre bizim Ercan'ı pek gözü tutmadı  sanırım. Ayrıca orada oynayabilecek Turgay da var. Buna rağmen stoper istedi. Bana göre gelen adam Ercan ya da Turgay'dan iyi değil. Umarım ben yanılırım.

Yetersiz oldukları için stoper takviyesi istememiştir. Cemil ve Ercan'dan başka stoperimiz yoktu. Turgay'dan olmaz, kapasitesi belli, sözleşmesi var diye mecburiyetten tutuluyor sanırım.

Savunmayı sağlama almak adına Ercan ve Cemil'in sakatlığı ya da formsuzluğu durumunda o ayarda isim alınması şarttı. Biri olmadığında Turgay'ı ya da başka birini oynatsan zayıf kalacaktı savunmamız. Riske girmeye gerek yok.