4- Fatih Kılıçkaya

Başlatan germencisse, 03 Ağustos 2013, 14:10:00

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

allah razı olsun.hem beyefendi hem istikrarlı hem yürekli

Kaya

İki tane yüzde yüz gollük pozisyona sebep olan hata yaptı..

Kulübün içinde bulunduğu durumdan en çok etkilenen oyuncu Fatih oldu sanırım.Psikolojisi hiç iyi görünmüyor.Ne kadar zor görünsede düzelmesini umuyorum...

Lusage

Geçen sene ki Fatih nere bu sene ki Fatih nere. Al sana yılın sorusu. Düşün düşün dur..

özkan

Allah nazarlardan saklasın :_nazar.

kamuri

senın gıbı karakterlı futbolcular az bulunur bence sen ve taha en cok alkısı hakeden futbolcularımızsınız >l<

sadece55

Keşke Tuna'nın yerine Fatih oynasa final maçında.Fatihin böyle maçlarda konsantrasyonu daha iyi.Ayrıca kornerler de Fatih gerçekten çok etkili.

ngonge

Fatih çok formsuz, oynamadığı için mi başka neden mi bilemem ama şu maçta oynaması çok büyük risk olur.

sadece55

Alıntı yapılan: Erdinc - 04 Haziran 2015, 16:51:59
Keşke Tuna'nın yerine Fatih oynasa final maçında.Fatihin böyle maçlarda konsantrasyonu daha iyi.Ayrıca kornerler de Fatih gerçekten çok etkili.

Dediğim gibi keşke Tuna'nın yerine Fatih olsaydı.Fatih ve sezer ikilisi nasıl beraber oynamadı buna şaşıyorum

özkan

Sana yazıklar olsun tuna gibi bir traktörü kesemediğin için

orucreis

O tunayi insallah dovmussundur mactan sonra boyle bi hata olmaz seni oynatmayip tuna malini tercih.eden hocaya yaziklar olsun

germencisse

Çok ilginçtir ligin ikinci yarısı kesik yiyerek, Erhan hocanın tercümanlığını üstlendi.. :o

ask55

sene başında takımda kim kesik yemez diye anket yapsaydık tahayla beraber ilk iki olurlardı.
Sir Erhan Altın'ın muhteşem oyun bilgisi Fatih'in yetersiz olduğunu gördü.

beşnumara

Egolu hocaları kulüpten öyle bir kovacaksın ki geleceklere örnek olsun. Gittigi yere tunayi ali zorluyu götürsün bakim.

kamuri

nerdeyse bi sezonu erhan altın yuzunden boşa geçirdin inşallah seneye futbolu gercekten bilen bi hoca gelir de sen de hakettiğin değeri gorursun

Lusage

Ne yaptın bu adamlara çok merak ediyorum.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi