32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Murat'ın defans kısmı iyiydi ama ofans kısmı neredeyse hiç yoktu. Kornere yan topa geliyordu ama bir bindirme felan pek yapamıyordu. Bunun yanında da ne kadar alıyordu bilmiyorum ama maliyeti de biraz var ise gözden çıkartılmış olabilir.

Canberk ile kapışacak hatta onu zorlayacak Murat'dan daha genç ve ofansı iyi bir bek alınacak diye tahmin ediyorum.

ismail

çok kolay çalım yiyordu, hızlı bir kanat oyuncusu olduğunda rahat geçiriyordı. ortaları fena değildi ama, hayırlısı olsun

AllydeenleaR

Murat geldiğinde de biliniyordu ki defansif bir bek oyuncusuydu. Aslında 3'lü defansın sağ tarafı tam mevki.
Çok yetenekli değildi ama her maç elinden gelenin fazlasını veriyordu. Takım içindeki hareketleri ile her zaman örnek oldu.
Saha içindeki eksikliği çok hissedilir mi bilmiyorum ama takım içindeki duruşu ve ağabeyliğini arayabiliriz.
Ayrılık kararı muhtemelen bizim tarafımızdan gelmiştir. Ama keşke hem yönetim hem de taraftarlar tarafından bir teşekkür toplantısı ile veda edilseydi. En azından ben Solakel ve Murat'a bizzat teşekkür etmek isterdim.  :-[

Yolun açık olsun iyi yürekli kel adam...

emre__ss

Aklımda her zaman iyi olarak kalacaksın ama kayseri maçında biseswar karşısında düştüğün durum gerçekten fenaydı  :-*

samsun 55

Kaya

Samsunspor etiketi adama 35 yaşında bile transfer yaptırır..