32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

25 Temmuz 2013, 21:30:01 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2013, 02:51:47 Cheregi
Elazigspordan sag bek transferimiz. Resmi sitedede anlasildigi yaziyor hayirli ugurlu olsun umarim istedigimiz katkiyi saglar

samuray

isabetli transfer şimdiye kadar yapılan transferlerin için de en iyisi diyebilirim hayırlı olsun

Musti

sözleşme süresi 2 yıllık mı?

lato

Alıntı yapılan: Musti - 25 Temmuz 2013, 22:19:32
sözleşme süresi 2 yıllık mı?

2 yıllık anlaşılmış. Kamp bitiminde Samsun'da resmi imz atılacakmış.

seyf55

iyi transfer hayırlı olsun

mimar55

Hayırlı olsun hoşgeldin

sadece55

Saolun Hoşbulduk diyesim geldi :) Bu arada iyi transfer Kulübümüze hayırlı uğurlu olsun

celebi

ChucKeR

elazığın iyi bi kadrosu yok. geçen sene zaman zaman ademi kesip 11 de başlamış. neden bıraktılar acaba sakatlığı falan mı var.  ???

elazığlı arkadaş bi aydınlatsa iyi olur aslında. evet gakkoş kardeş yorum bekliyoruz  :P

55.hakan

Şöyle bir yorum var kendisiyle ilgili ajansspor da

harputlu gakkoş diyor ki;

geçen sezon devre arasında bize karşıyakadan geldi 6 aydır fuyboldan uzaktı buna rağmen adem alkaşi sakatlandıktan sonra son haftalarda bizde forma şansı buldu ve gayet başarılıydı bence iyi transfer iş yapar samsunda..hayırlı olsun samsunspora

Aslankaya

hayırlı olsun.

2012-2013

elazığspor ( 6 maç - süper lig )
karşıyaka ( 2 maç - ptt ligi )

2011-2012

karşıyaka ( 22 maç - ptt ligi )

2010-2011

denizlispor ( 14 maç - ptt ligi )

2009-2010

orduspor ( 13 maç - ptt ligi )

2008-2009

ankaraspor ( 2 maç - süper lig )

ercan0655

anam çok kötü bakıyo bu herif ya adam da topta geçmez, hayırlı olsun utanma utandırma aldığın paranın hakkını ver.

FaT1h

bütün siteler yazmış mehmet akyüz diye allah allah  hayırlı olsun

alperen

Bugün en çok gözüme batan isimdi, hiç ısınamadım, güzel çalımlar yiyor gelen geçiyo

mimar55

Zamanla alışır değişik havası var bizim stadımızın taraftarımızın gerçi sadece elazığspordan izlediğim kadarıyla söylüyorum ama benim içimden bir his öyle diyor iyi düşünelim iyi olsun