Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

55.hakan

Yedek kulubesinde kal lütfen  :)

Lusage

ata55

Uşak maçında aylar sonra kaleye geçti. 4-5 tane çok net pozisyon çıkardı. Çok iyi kurtarışlardı. Ancak Furkan'ın sorunu bu zatren. Bazen mükemmel maçlar çıkarıyor ama peşine berbat oynuyor. Ortası yok.

Stoper

İstikrar olsa, şuan süper lig oynardı.
Uşaklı oyuncuların vasatlığıyla, iyi maç çıkardı ama bir sonraki maç ne yapacağı muamma, bakmışsın ayağının altından top kaçırmış, elinde ki topu rakibin önüne bırakmış.

5trawberry

Ciddi baskılarda kaleciye pas tercihi yüksek bir takımız. Furkan'da bu trafiği kaldıracak soğukkanlılık yok. Ahmet bu konuda oldukça soğukkanlı. Şahsi düşüncem Uşak maçındaki kurtarışlar da ahım şahım değildi zaten. Abartmaya yer görmüyorum. Furkan 2011'den beri bu kaleyi koruyor gram ilerleme yok.

Sol Açık

Uşak maçında harikaydı, ama bunda rakibin de etkisi olduğuna katılıyorum. Dönen topları iyi kovalayamadılar.
Furkan'ın 2 önemli eksiği var. 1.si ayağı çok zayıf ve pas organizasyonuna hiç katkısı yok. 2.si ise cepheden şutlar. İlk müdahalede gerçekten mükemmel ama her 10 topun 9'unu tehlikeli bölgeye çeliyor ve bu da kurtarışlarını faydasız hale getirebiliyor.
Ayağını geliştirmesi zor, ama tekte kontrol sorununu aşarsa mükemmel olmasa da önemli bir kaleci haline gelebilir. Ama halen olmadı.

ngonge

En çok merak ettiğim husus bu çocuk sezon boyu oynamadı. 2-3 iddiasız maçta fena değildi diye play off'larda 11'de olacak mı?

Lusage

Saçma sapan bir gol yer, sezonun bütün emeğini heba eder. 2-3, maç oynadı. Parasını aldı. Yeter bu kadar..

Shane_Falco

Ahmet ile arasında çok fark yok. Pek dikkat edilmedi ama sezon boyunca Ahmet'de hatalı goller yedi. En başta daha iyi bir kaleci almamız gerekiyordu.

Tecrübe faktörüyle Ahmet'in kaleye geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Lusage

Yeter. Bıktım seni kalede görmekten. Defol.

YaşarDoğu

30 Mayıs 2019, 23:11:33 #295 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2019, 23:25:21 YaþarDoðu
Uğurcan Çakır 23 yaş 20 lig +5 kupa kariyer total 78 maç = Yunanistan karşısında ilk 11 de
Furkan Köse 26 yaş  12 lig maçı total 150 maç =  1 kere milli olamadı
İmreniyorum,

Shane_Falco

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 30 Mayıs 2019, 23:11:33
Uğurcan Çakır 23 yaş 20 lig +5 kupa kariyer total 78 maç = Yunanistan karşısında ilk 11 de
Furkan Köse 26 yaş  12 lig maçı total 150 maç =  1 kere milli olamadı
İmreniyorum,

İmrenmeye gerek yok. Uğurcan milli olacak kalitede bir kaleci değil. Milli takımın başındaki isme bakarsak anlayabiliriz o formayı nasıl giydiğini.

Stoper

Zaman zaman böyle isimleri A milli takımda görüyoruz. İsim yapsın, değeri artsın, piyasası olsun diye yapılan işler.
Bir dönem de, Adanaspor'un kalecisi, Adanalı Fatih Terim tarafından milli takıma çağırılmıştı. 1 sezon sonra süper lige çıktılar, milli kaleci takımın 3.kalecisi durumundaydı. Gelecek vaat ediyor ama milli oynayacak durumda değil Uğurcan.

Furkan 26 yaşında, o beklediğimiz çıkışı yapamadı, bu liglerin kalecisi oldu.

ngonge

Şaka maka üst ligde 1.kaleci olan Furkan, alt ligde 3.kaleci oldu. Yetenekli bir çocuk ama mental problemleri var, o hususta hiç kendini geliştiremedi.

Artık başka takımlarda oynamalı. Bence 2.yarı kiralanmalı. Her zaman TFF 1.lig seviyesinde ortalama bir performans ile oynayabilir.

ea55

Artık bu sezon sonu vedalaşılmalı. Samsunlu kontenjanından yıllardır güzel paralar kazandı ama Altyapıda başka Samsunlu çocuklar sırada bekliyor.