Alperen Pak

Başlatan Emin Aslantuğ, 02 Ocak 2014, 21:58:32

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Trt spikeri de stoper olduğunu söyledi hadi bu seneyi anladık forvet yok diye ilerde oynuyor da 2-3 sene önce de bu adam stoper değildi ki

ata55

3.ligde takımım olsa, bedava verseler almam

cakir55

Alperen'e de kızmak istemiyorum elinden geleni yapıyor savaşıyor ama bizim takımın forveti olamaz yani bu belli. Ben Alperen'i orta sahada falan denenmesi taraftarıyım. Çünkü çok hırslı bir şeyler olabilir o bölgede forvette olmayacağı kesinde.

AhmetDenizci

https://www.youtube.com/watch?v=k2W1kPiraVY

Burada attığın golde o kadar sevinmiştim ki anlatamam.. Devamı maalesef gelmedi..

samsun 55

Gümüşhane ye kiralanmis

ata55

Acınız acımızdır @gumushane  8)

oguz_5528

Yine popüler bi takıma gitmiş helal olsun,Alperen'e de iyi gelecek orası

celebi

Atakumlu

Tokatspor'a kiralanmış haberleri var doğruysa yolu açık olsun bizde istenilen performansa bir türlü ulaşamadı ...

maviay55

Bu çocuğa şans verildiği kadar kimseye verilmedi bu takımda. Olmuyorsa zorlamayacaksın 2.Lig vasatı

ata55

Oyuncumuz Alperen Pak'ı gelecek planlarımıza daha güçlü hazırlayabilmek için, öncelikle kendisiyle 4 yıllık yeni bir kontrat yapılmış, ardından Keçiörengücü Spor Kulübü'ne bir yıllığına kiralanmak üzere başkent temsilcisi ile ön protokol imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

http://samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3597

isabetli olmuş

Shane_Falco

Şu çocuğa sene başında Bahattin, Erhan Şentürk, Beşir'den sonra 4. forvet kalacak muamelesi yapıldı.
Tuttu bizim yüzümüze bakmadığımız adamı Keçiören kiraladı. Hatta ilk maçlarda ilk 11 çıktı. Taha Balcı ekstra performans gösterince yedeğe düştü. Devre arasında Sivas Bld. kiralandı.

Bizim yüzümüze bakmadığımız adamı kiralayan takım ligi patos ederek Şampiyon oldu. Biz hala Beşir, Erhan Şentürk ile uğraşıyoruz.

Erhan Şentürk'e verilen şansın yarısı şu çocuğa verilseydi eminim ki daha fazla fayda sağlardı.

muzaffer4

Alperen'in tek sorunu gol atamıyor  :)

ata55

kel ölür sırma saçlı, kör ölür badem gözlü olurmuş
enes islam gibi yetersiz bir çocuktu bu da.

Sadece Samsunspor

Altyapimizdan duzgun topcu cikmiyor. Bu da ayni eneste ayni abdulkadiri yusufu ozani gorunce bunlar altyapida napiyor diye dusunuyorum.