M.Teoman Taş Derneği'nde Tirit Keyfi

Başlatan maraton, 23 Aralık 2009, 11:58:01

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Tıka basa, doyasıya yedik. Epey olmuştu tirit yemeyeli. Süleyman'ın bayram namazlarındaki gibi uygulamıl ön anlatımı bilmeyenler için iyi oldu :) Fotolar gelir birazdan. Halen midam şiş :) Engin abinin dediği gibi yılda 1-2 kez olan birşey bu. Emeği geçenlere teşekkürler..

Kadir ÇELEBİ

27 Aralık 2009, 00:45:46 #121 Son düzenlenme: 27 Aralık 2009, 00:52:30 SamsunSpor_34
Midanızda gaz yapmasın inşallahhhhh :)

YaşarDoğu

Sercan

Dartagnan

abi ben hala agırlıgını atlatamadım :S bı tuhafım ben yaaaa Cok gaçıduk anlasılan :P

edmontdante

27 Aralık 2009, 00:53:34 #125 Son düzenlenme: 27 Aralık 2009, 00:54:14 edmontdante
Ulann bütün yükü ben çektim tek bir fotoğrafım yok bu ne biçim iş : ))

Nasıl da gözlerinin içi gülüyor şuna bakın

En sağdaki uşan kimdi niye yemedi hiç ben anlamadım??

mehmet yılmaz

Abi, o gazeteci Emre ile geldi. Yedi birseyler...

Alıntı yapılan: Dartagnan - 27 Aralık 2009, 00:52:17
abi ben hala agırlıgını atlatamadım :S bı tuhafım ben yaaaa Cok gaçıduk anlasılan :P

Ben de Selim. Acayip bir ağırlık var midemde :) İnsan evladı gibi yemedik ki! Sanki yanfından mal kaçırıyoruz, ye işte sakin sakin ama nerdeee?

Turuncu

27 Aralık 2009, 01:22:29 #127 Son düzenlenme: 27 Aralık 2009, 01:23:53 Turuncu
Kaz gerçekten lezzetliydi forza kaz , forza kavak  :D , maraton başkan asansörden cıkınca başlamıştı bitirmeye  :D emeği geçen herkese teşekkürler...

Ollivanders

kavaklı olmakla gurur duyuyorum. Ayrıca suleyman abi cok acik bir anlatımla nasil yenileceğini anlatti :) superdi valla... Forza kaz ---- anti mac oncesi kaz :)

merkez

Maraton başkan durmuyor çalışıyor.Bu aralar mideye çalııyor da olsa çalışıyor :)

Şaka bir yana,yoğun iş trafiği arasında hem derneğin yükünü sırtlanmış olmak,hem oluşumun ayakta kalması adına sürekli organizasyon peşinde koşmak herkesin harcı değil.Tabi bu yükün bir taafını omuzlamış olan sevgili Samsuni'yi de ayrıca alkışlamak gerekir.

Hülasa,allah razı olsun hepinizden...

Gidemesekte,yiyemesekde
O köy bizim köyümüzdür ...

cgr

Sonuna yetismeme ragmen yapanlarin ellerine saglik :) sever ailesi 10 gun menude pilav olacak gibi gorunuyor :)

ali ihsan

Bakıyorum da kimsenin boğazında kalmamış  :D Gurbettekileri de düşünün biraz yahu  :D

Utanmadan birde resimleri ekliyorsunuz  >:(  Yiyen var yiyemeyen var dimi  :o

Şart olsun ben bulacam seniiii Tiritttt  ;D   Yiyecem oğlum seni yiyecem  :P

sadece55

seviyoruz sizleri samsunspor.biz sayenizde yemek kültürümüz genişliyor :)

babasamsunlu

Her şey çok güzeldi ne kadar da hanım korkusundan erken ayrılmak zorunda kalsam bile dadından yinmedi tirit ve tiritin getirdiği muhabbet..:):):)

bu işin güzel tarafıydı..Hüzünlü tarafı ise ilk kez gittiğim dernekte Rahmetlinin resimlerine her baktığımda ağlamamak için kendimi zor tutmamdı..Bizleri bu akadr bir araya getiren belkide onun çıkarsız tertemiz Samsunspor sevgisi..Allah gani gani rahmet eylesin.. :(:(:(:(

supernatural_55

Alıntı yapılan: Turuncu - 27 Aralık 2009, 01:22:29
Kaz gerçekten lezzetliydi forza kaz , forza kavak  :D , maraton başkan asansörden cıkınca başlamıştı bitirmeye  :D emeği geçen herkese teşekkürler...