ss.biz'den toplu forma alımı

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ağustos 2009, 17:18:31

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ekim 2009, 16:39:09
bugün bende ordaydım formama kavuştum..nişandı kınaydı düğündü derken ancak nasip oldu..yalnız ben dikkat etmedim galiba orduspor arması görmedim..

kasa varya kardeş oranın sol taraftki camda dışarı bakıyor armları

babasamsunlu

dikkat etmedim usta ama bir daha gidersem ve görürsem mutalaka tepkimi koyarım...

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ekim 2009, 17:29:59
dikkat etmedim usta ama bir daha gidersem ve görürsem mutalaka tepkimi koyarım...

cubuklu hangisi oluyor ?

germencisse

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ekim 2009, 16:39:09
bugün bende ordaydım formama kavuştum..nişandı kınaydı düğündü derken ancak nasip oldu..yalnız ben dikkat etmedim galiba orduspor arması görmedim..yalnız dışarda fb ve cincon renkleriyle birşyler vardı..üstünde durmadım..sonuçta ticarethane  sadece bize sattıklarıyla koca dükkanı nasıl çevirecekler..formam çk güzel çubuklu olanı aldım..Rahmetli Teoman gibi :( Allah tekrar tekrar rahmet eylesin mekanı cennet olsun..
Arksına yazı yazdıracam..nerde yazdırırım bileniniz varmı ?

daştanlar marketin hemen aradan aşağı inen merdiven var 10 liraya isim numara yazılıyor..

babasamsunlu

sadece55

isim yazdırma usta çok kalitesiz yazıyolar hemen çıkıyor ve formanın içine de ediyor yada adamla konuş önceden planını gör nasıl yazcak arkadaşa siyahla yazmış görsen içine etmiş sen bence önce konuş

babasamsunlu

hadi yaa  >:( >:(  tamam o zaman yazdırmayalım ya orjinal formanın içine etmeyelim...

Nuri Asan

11 Ekim 2009, 18:00:40 #112 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 15:48:13 Nuri Asan
Bank Asya yazan formalar neden erreada yok?
nerde bulacaz bu formaları?

Erreada çalışan adamdan başka kimseyi bulamamışlarmı oraya koyacak.çok tip

55Bafra55

Alıntı yapılan: erdo55 - 11 Ekim 2009, 12:44:18
isim yazdırma usta çok kalitesiz yazıyolar

Ben de yazdırdım siyahla yazdılar ve hiç beğenmedim,keşke diyorum orjinal kalsaydı :(