Siyasetçilerden M.Teoman Taş Samsunlular Derneğine Ziyaretler

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Mart 2009, 01:07:20

« önceki - sonraki »

Tufan

AlıntıKarizmatik bir yapısı yok ancak doğal ve halkın içinden bir insan. Kavaklılığı bariz.

kavak mahmutlu köyü olması lazım (köyü konusunda emin değilim)

şu seçim sürecinde başta dernek olmak üzere çok kişi Samsunsporumuzu bu çukurdan kurtarmak için çalıştı bu saatten sonra biraz beklememiz gerekiyor herhalde. hayırlısı neyse o olsun.

since1965

lucapicola

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 30 Mart 2009, 23:20:57
kavak mahmutlu köyü olması lazım (köyü konusunda emin değilim)

şu seçim sürecinde başta dernek olmak üzere çok kişi Samsunsporumuzu bu çukurdan kurtarmak için çalıştı bu saatten sonra biraz beklememiz gerekiyor herhalde. hayırlısı neyse o olsun.

Çivril Köyünden

Kais

Ajansspor'dan Alıntı :

sosyolog kardesim evet dün gece bende izledim artık bütün belediye baskanları basta y.ziya yılmaz tekkeköy baskanı hayati tekin ilk adım belediye baskanı necattin demirtas ve atakum baskanı metin burma samsunspor icin herseyi yapacaklarını söyledi ve söz verdiler artık efsane yavas yavas geri dönüyor biz samsunsporluyuz

selam arkadaşlar.az önce samsun aks tv tvde hakkı tomaç bağlandı.y.ziya yılmazla yaptığı görüşmede seçim sonrası samsunsporumuza gereken yardımın yapılacağını söylemiş kendisi.ayrıca atakum belediye başkanımız da samsunsporla ilgili oluşumların içinde seve seve olabileceğini söyledi.yani arkadaşlar samsunsporumuz artık sahipsiz değil önümüzdeki sene gümbür gümbür lige gireceğiz ve hakettiğimiz yere döneceğiz

lucapicola

Alıntı yapılan: Kais - 01 Nisan 2009, 11:26:22
Ajansspor'dan Alıntı :

sosyolog kardesim evet dün gece bende izledim artık bütün belediye baskanları basta y.ziya yılmaz tekkeköy baskanı hayati tekin ilk adım belediye baskanı necattin demirtas ve atakum baskanı metin burma samsunspor icin herseyi yapacaklarını söyledi ve söz verdiler artık efsane yavas yavas geri dönüyor biz samsunsporluyuz

selam arkadaşlar.az önce samsun aks tv tvde hakkı tomaç bağlandı.y.ziya yılmazla yaptığı görüşmede seçim sonrası samsunsporumuza gereken yardımın yapılacağını söylemiş kendisi.ayrıca atakum belediye başkanımız da samsunsporla ilgili oluşumların içinde seve seve olabileceğini söyledi.yani arkadaşlar samsunsporumuz artık sahipsiz değil önümüzdeki sene gümbür gümbür lige gireceğiz ve hakettiğimiz yere döneceğiz

İnşaallah diyorum.  Bu sefer gerçekten bişeyler olacak.

AntZ

Aynı kişinin aynı sitede başka yorumu, yukarıdaki haber aks tv de çıktıysa eyvallah, ama her söylenene de inanmamak lazım;

Alıntı
arkadaşlar ben sezon başında mehmet nas,tümer metin,cenk işler,celil sağır ile görüştüm seneye iddialı bir takım kurulduğu takdirde seve seve gelebileceklerini söyledile,haberiniz olsun.bunların yanına birde giresundan aydın çetin,diyarbakırdan emrah ve de iyi bir kaleci ve savunmacı alırsak bu iş tamamdır.....

Yorum yapmama sanırım gerek yok, aksi halde yaka paça atarlar beni forumdan alimallah :)

mehmet yılmaz

AlıntıBir Tek O Kaldı

Hatırlanacağı gibi 2009 yerel seçimleri öncesinde hemen her siyasi partiden adaylar, mitinglerde Samsunspor atkısı takmış, seçilirse ne gibi katkılar sağlayacaklarını anlatmış, kongrelerde kürsüye çıkarak konuşmalar yapmış, maçlara gelmiş, taraftar derneklerini ziyaret etmişlerdi.

Kimisi Halk Ekmek Fabrikaları kurup gelirini Samsunspor'a vereceğini söylemiş, kimisi ise otopark sözü vermişti. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Y.Ziya Yılmaz ise Nisan ayındaki kongreye yanına dört alt belde belediye başkanını da alarak gelmiş ve "Samsunspor'umuzun çözülemeyecek sorunu yok" diyerek destek sözü vermişti.

Ancak seçim bittikten sonra seçilen ya da seçilemeyenler arasında sadece bir kişi kaldı. O yine Samsunspor maçlarına geliyor ve yakasında Samsunspor rozetiyle dolaşıyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını da maraton tribünden izleyen CHP'li Büyükşehir Belediye Başkan eski adayı Mehmet Atalay, boynunda atkısıyla takip ettiği müsabaka sonunda büyük bir üzüntü yaşayarak ayrıldı tribünlerden.

Ve "ben bir siyasetçiden önce sadece Samsunsporluyum" demeyi de ihmal etmedi...

http://www.samsunspor.biz/haber-Bir_Tek_O_Kaldi-6626-

since1965

seçimde önce herkese mehmet atalayı anlatamaya çalıştık ama insanlar dediler ki seçim zamanı Samsunsporlulardan.Ha bugun seçim olsa ne olacak yine aynı tas aynı hamam hangimiz oyumuzu kendisine verecegiz.

55.hakan

Helal olsun diyorum kendisine Samsunspor öncelikli olsaydı Samsun şehri için daha çok oy alırdı ama kimsenin umrunda değil

silopilimuhsin

helal keşke herkes öyle olabilse seçimde samsunsporlu istemiyoruz seçim sonrası önemli bizim için.

sadece55

Partisi etiketi parası Umrumda olmaz...Adam gibi adam Halkın arasında DTPve türevleri hariç hangi partiden  girerse bugünde oyum onadır yarın da oyum onadır...

Pergani 55

helal olsun... keşke Samsun halkı onu seçseydi kurtulurduk şu AKP denen partiden ve YZY'dan.

Ollivanders

yzy yi secenler yataklarında rahat uyuyorlar mıdır acaba? uyuyorlardır cunku samsunspordan kime ne?

bluegreen55

Samsunsporu bitirdikleri zaman hedeflerine ulaşmış olacaklar.Karadenizlilik adı altında lazlık kavramı ile bütünleştirilerek tüm karadenizlilerin laz olduğu gibi bir yargı kamuoyunda oluşmuş olsada bizler biliyorduk böyle olmadığını. Ama yavaş yavaş cahil insanlrımız kendini laz zannetmeye başladı. Tvlerde Samsun ile iligili bir haber döndüğünde kemençeler çalınmaya horonlar bahsedilmeeye başnadı. Şu anda Lazlık asimilasyonu yaşıyor Samsun her anlamda. Yakında Trabzonspor bizi temsil eden takım olacak ve bu duygulara kavramlara daha aşina olacağız ... Bu projede son kale Samsunspordur... Belkide güneydoğuda uygulanan projelerin bir başka versiyonu Karadenizde uygulanacaktır ve tüm Karadenizin laz olması gibi bir yerleşik intiba Türkiyeyi zora sokacaktır.Şükür Karadenizliler ve Lazlar şuanda milliyetçi ve vatanseverler.Bunda Türkiye'nin siyasetini sermayesini yönetmeleri büyük etken olabilir... Neyse bunlar abuk subuk paranoyalar. Olabilirde olmayabilirde.. 

Bizler Samsunlular olarak Samsunluluğumuzu Türklüğümüzü kaybetmememiz asimile(kültürel olarak) olmamamız lazım. Bunun içinde son kale Samsunspordur.
Ama sağcılık solculuk ne kavramlarının etkisiyle sırf dininine  bağlı olduğunu düşündüğü  için seçimini Tranzonlu siyasetçilerden yana yapan ve bu kentin  küme düşmesine neden olan Samsunsporlu arkadaşlarımız var. Herşey ortada...

red_white

Mehmet atalay adam gibi adam Gerçek bir SAMSUNSPORLU kendisini kutluyorum ne yazıkki böyle bir insanın değerini bilemedi Samsun  :(