Siyasetçilerden M.Teoman Taş Samsunlular Derneğine Ziyaretler

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Mart 2009, 01:07:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği olarak Büyükşehir ve alt belde belediye başkanlığına aday olan isimlerden bazılarından gelen talepler üzerine kendilerini derneğimizde misafir ediyoruz. Bunun ilk aşamasındaki misafirimiz CHP Bş. Bld. adayı Sn. Mehmet Atalay'dı.

Normalde Samsun üzerine de konuşmamız lazımdı lakin bir yaklaşık 45 dk. boyunca Samsunspor'u bırakıp da Samsun'a pek dönemedik. Biz ilk kez karşılaştık. Her insanın olduğu gibi Sn. Atalay'ın da eksikleri, yanlışları, tartışılacak yönleri vardır mutlaka ancak ben şunu gördüm ki tartışılmayacak bir yönü varsa o da Samsunsporluluğudur. Sadece Samsunsporlu ve emin olun bizler gibi biz Samsunsporlu. Çünkü Samsunspor hatıraları, Samsunspor üzerine cümleleri çok fazla ve samimi.

Sitemizi de çok yakından takip ediyor. Hatta birkaç da örnek verdi :)

Siyasi kimliğiyle gelmemişti yanımıza, nitekim çıkarken de seçim çalışmaları sürecindeki en keyifli ortamının derneğimizde olduğunu ifade etti.

Seçimi kazanamasa dahi Samsunspor'u seçim gündemine sokmayı başardığı için mutlu olduğunu ifade etti. Başka diye soranların inadına sadece Samsunspor demeyi de ihmal etmedi elbette.

Önümüzdeki hafta MHP Bş. Adayı Sn. İbrahim Özyer, yine MHP İlkadım adayı Sn. Necaattin Demirtaş ve SP Bş. Bld. Bşk. adayı Sn. H.Tahsin Şengül'ü misafir edip görüşlerimiz sizlerle paylaşmak istiyoruz.

*** Bu başlık ilerleyen günlerde Samsun İlindeki ilgili başlıkla birleştirilecektir.

YaşarDoğu

Bu akşam Sn. Mhmet Atalay ın Samsunsporluluğu tartışılmazdı.

Kendisi anılarıyla Samsunsporlu olduğu alenen beyan ediyor.Bize böle adaylar lazım hem Samsunlu hem de Samsunsporlu.

Samsunspor la ilgili projeleri açık ve net. Samsunspor a destek vermeyi heryerde sölüyor.

Kendisini bir Samsunsporlu olarak tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Yolun açık olsun Samsunsporlu Sn. Mhmet Atalay...

55.hakan

bu zorlu yolda kendisine başarılar diliyorum gerçek samsunsporlu olan adayımız mehmet atalay a ziyaretinden dolayı teşekkürler...

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Mart 2009, 01:07:20

Seçimi kazanamasa dahi Samsunspor'u seçim gündemine sokmayı başardığı için mutlu olduğunu ifade etti. Başka diye soranların inadına sadece Samsunspor demeyi de ihmal etmedi elbette.

Söylediği bu söz gerçekten doğru Sayın Atalay ile başladı Samsunsporumuzun hiçe sayılıyor söylemleri ve sonrasında diğer adaylarla dahada güçlendi Samsunspor vurgusu fakat çözüm yolunda hiç bir ilerleme kaydedildiği gözlenmedi sebebi ihtidar partisinin mevcut belediye başkan aday adayı Y.z.y bel bağlanmış görünüyor her geçen günde içimiz eriyip gidiyor bu yüzden bu çağrıyı yapmak istemezdim haddim olmadanda olsa SamsunSpor sevdalısı bir kardeşiniz arkadaşınız olarak kendi adayımızı kendimiz seçelim aranan tek kriter Aday adayının samimiyeti ve Samsunsporluluğu olsun ve partiye değil yukarıda yazdığım gibi samimiyet Samsunsporluluk çerçevesinde sayın Atalay'ı gördüğümü söyleyebilirim..

yönetici

M.Teoman Taş Samsunlular Derneği ve www.samsunspor.biz senin eserindir Teoman, senin hayallerini gerçekleştirmek ise bizlerin boynunun borcudur.

Sn. Atalay'a Samsunsporluluğu için çok teşekkür ederiz. Bizim partimiz Samsunspor Partisi, ideolojimiz ise Samsunsporluluktur!

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: yönetici - 13 Mart 2009, 01:37:18
M.Teoman Taş Samsunlular Derneği ve www.samsunspor.biz senin eserindir Teoman, senin hayallerini gerçekleştirmek ise bizlerin boynunun borcudur.

Sn. Atalay'a Samsunsporluluğu için çok teşekkür ederiz. Bizim partimiz Samsunspor Partisi, ideolojimiz ise Samsunsporluluktur!

vanlioglu

inş. bu adam seçilir diyecemde memleketteki insanlar bunları duymuo. :S:S:S:

kaptan 55

red_white

adam gibi adam duruşunda Samsunspor luluk olduğu belli

celebi

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 13 Mart 2009, 10:46:04

Kais

nihat baturun manisa macındakı halı cok komıktı tasta atkı sallarken cılgın gıbı seyırcılerın ustune uctu

ali ihsan

AlıntıSeçimi kazanamasa dahi Samsunspor'u seçim gündemine sokmayı başardığı için mutlu olduğunu ifade etti. Başka diye soranların inadına sadece Samsunspor demeyi de ihmal etmedi elbette.

Çıkmış olduğu yolda kendisine başarılar dilerim.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: yönetici - 13 Mart 2009, 01:37:18
Bizim partimiz Samsunspor Partisi, ideolojimiz ise Samsunsporluluktur!

ağzına sağlık söylenebilecek en güzel sözdü şu seçim arifesinde.
Sn. Atalay'a sonsuz teşekkürler,umarım her şey dileğince olur ve bu sözlerinden birisi! ders alır.

jean

beşnumara

çok güzel söylemiş "Sizleri şehrin sakini değil, sahibi yapmayı amaçlıyoruz."